חדרי ילדים

עיצוב ספורטיבי

סגנונות פופולאריים לעיצוב חדרי ילדים. ילדנו אהוב גדל ועתה אנו רוצים לעצב לו חדר ילדים מפנק ומעוצב, בדיוק כמו שחלמנו בעצמנו כשהיינו ילדים. אז מה הסגנון שלכם? ישנם סגנונות רבים לעיצוב חדרי ילדים:

אם ילדים אוהב ספורט, וספורט מהווה עבורו מרכז משמעותי בחייו, כגון: כדורגל, כדורסל, סקייטבורד או ג'ודו, נכון יהיה לעצב את החדר על פי העניין המרכזי בחייו. בחירת איורים ותמונות של ספורט היא מלאכה פשוטה מאוד, כמעט בכל חנות תמונות תמצאו תמונות של כוכבי הכדורסל או מהלכי ספורט מפורסמים, שתלייתם בחדר בצורה מרכזית תעורר השראה לילדכם ולתחביביו. תוכלו לצבוע את קירות החדר בצבעי הקבוצה האהובה עליו. במידה והצבעים חזקים מידי, אין צורך לצבוע את כל החדר, ניתן להשתמש באלמנט צביעה של שטח מצומצם אך בולט בנוכחותו בחדר וזה יעשה את העבודה בצורה טובה מאוד.

עיצוב מוסיקלי

ילדים רבים אוהבים מוסיקה כתחביב מרכזי בחייהם, בין אם מדובר על שמיעה או ניגון בכלי כלשהו ואף שירה, אם תשכילו לנצל את המוסיקה לעיצוב חדרי ילדים תוכלו להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד. אחת הדוגמאות היא תליית גיטרה על הקיר, תליית פוסטרים של זמרים ואנשי מוזיקה מוערכים על הקירות, בחירת שולחנות וכסאות המשלבים אלמנט מוזיקלי כמו לדוגמא : כסא שנראה כמו תוף, מנורה הנראית כמו מיקרופון היורד מהתקרה או שולחני וכדומה. עיצוב צעיר זה מתאים בדרך כלל לשילוב גם בצביעת קיר בצבעים כהים, התואמים את הסגנון.

עיצוב נסיכה

כן, אנחנו אמנם במאה העשרים ואחת אך בנות רבות עדיין נהנות לחלום על נסיכות וממלכות. לכן, תוכלו לעצב חדרי ילדים רכים ועדינים, המשלבים אלמנטים נסיכותיים כגון מראה גדולה ומפוארת, שימוש בתאורה ממנורת בד תחרה או לבנה, שימוש בפרווה לפופ, והלאה. עיצוב נסיכתי אמנם לעיתים מוגבל בזמן מפני שהילדות גדלות ומעוניינות במאה בוגר יותר אך עם שינויים קטנים ניתן להפוך בקלות חדר נסיכות לחדר בנות.
הורים יקרים, בבואכם לעצב חדרי ילדים, אנא שימו לב שאתם מדברים עם הילדים, שואלים אותם לטעמם ורצונם, בסוף אלו הילדים שישנים וחיים בחדרם ולא אנחנו, חשוב שהעיצוב יהיה לשביעות רצונם ויגרום להם שמחה.

לפרטים על חדרי ילדים בקרו באתר : http://www.gbr.co.il