דלתות לבית

סיימתם לעצב את הבית, וכל שנותר להחליט הוא על דלת מתאימה לכניסה לבית. האם זו תהיה דלת מפוארת או פשוטה? דלת פלדת או סגירה רגילה?
דלתות הינן הפתח של הבית, על כל המשתמע מכך. דלת של בית, יכולה להעמיד על אופיים של בני הבית המתגוררים בו. כך, למשל, אם מדובר על דלת עץ ישנה לכניסה, שחודשה ונצבעה מחדש, הדבר יכול להעיד על כך שבני הבית וודאי אנשים בעלי אופי אומנותי ודמיון רב. דלתות עץ לרוב יעידו על חמימות בני הבית, ודלתות ממתכת עשויות ללמד על עושר.
על כן, כשאתם באם לבחור דלת כניסה לבית, זכרו כי האופי שלכם משחק כאן את המשחק. הדלת שתבחרו- תעיד עליכם.

אילו אפשרויות עומדות לפניכם?

אתם מוזמנים לגשת לאחת מהרשתות הגדולות, המציעות עיצובים שונים לבית, בהן גם דלתות. הרשתות הללו יציעו לכם מגוון רחב של דלתות כניסה לבית, כמו גם דלתות לחדרי הבית. אם אתם לא מעוניינים בדלתות בעיצוב סטנדרטי, אלא בדלת מעט מיוחדת יותר, באפשרותכם לפנות לנגר שיבנה לכם את הדלת בעיצוב אישי, או לחנויות המתמחות בדלתות בלבד, שיציעו לכם עיצובים שונים, אותם תוכלו לשנות על פי טעמכם האישי.

ומה לגבי גודל הדלת?

זכרו תמיד כי דלת היא הפתח של הבית. כלומר, דלת צריכה להעיד על מה שקורה בתוך הבית, כך שדלת מפוארת לא תתאים לבית המרוהט באופן כפרי, ודלת פלדת רגילה לא תתאים לבית בעיצוב יוקרתי ומושקע. אוהבים צבע? דלת לא חייבת להיות בצבעים סטנדרטים של עץ, לבן, שחור. היא יכולה להיות אדומה, טורקיז או ירוקה. בנוסף, יכולה הדלת לשלב זכוכית מט שתעניק קצת אור אך מצד שני לא תחשוף את המתרחש בבית, או חלון מעל הדלת.

כיצד בוחרים

כצעד ראשון, עדיף לרפרף בעיצובי דלתות הקיימים באינטרנט. להסתכל על התמונות והעיצובים השונים, וכך לקבל רעיונות ולגבש הדלת הנבחרת. לאחר שכבר קיים רעיון ראשוני, ניתן להתחיל לחפש בין החנויות השונות, הן הרשתות והן הפרטיות והקטנות, כשלפעמים, דלת החלומות יכולה להימצא בדוכן בשוק הפשפשים…

לפרטים נוספים בקרו באתר: http://www.variatsia.co.il