שיש למטבח: זה הזמן לעבור לשיש לבן

שיש הוא המושג הנפוץ שבו משתמשים מרבית האנשים על מנת לתאר סוגים שונים של אבן טבעית ומלאכותית, אשר משמשת בעיקר בבניה. ניתן לראות שיש בבנייה של מדרגות, ביצור של כלים סניטריים וחדרי אמבטיה, ובמקום הנפוץ ביותר – מטבחים. אבן שיש ואבנים דומות נוספות הן השימושיות והיעילות ביותר במטבחים מכל הסוגים. בארצות אחרות ניתן לראות שימוש רב יותר מחומרים כמו עץ וכדומה, אולם בארץ אין כמעט בית שאין בו מטבח המשלב בתוכו שיש. לפניכם כמה טיפים בנושא בחירת שיש למטבח.

התאמת שיש למטבח

בחירת שיש למטבח. רוצים שיש לבן?
בחירת שיש למטבח. רוצים שיש לבן?

שיש למטבחים משמש בעיקר לבנייה של משטחי העבודה במטבח, ושל הכיורים. שיש למטבח הוא נוח מאד לשימוש, מכיוון שהוא חזק, עמיד ויציב, עמיד בפני שריטות ופגיעות שונות ועמיד גם בחום ובקור, מה שהופך אותו ליעיל ושימושי במיוחד במטבח, שבו יש נטייה לפגיעות שונות וכמובן שימוש רחב בסירים חמים ובמוצרים קרים. שיש למטבח צריך להיות מותקן בצורה מקצועית, בטיחותית ויעילה, על מנת שישמש את המטבח ואת האנשים הנמצאים בו בצורה הטובה ביותר. שיש למטבח צריך להיות שימושי, חזק עמיד, אך גם מעוצב ונאה, על מנת ליצור מטבח שנעים לעבוד בו. השיש הוא אחד הפרטים הבולטים ביותר במטבח, ולכן מרבית האנשים משקיעים מחשבה רבה בבחירת שיש למטבח.

שיש לבן למטבח שלכם

כאמור, לבחירת השיש ישנה משמעות רבה לגבי העיצוב של המטבח. אנשים רבים בוחרים להתקין במטבח שלהם דווקא שיש לבן. בעוד שרבים מעדיפים שיש כהה, אשר עשוי להסתיר לכלוך ולהיות פרקטי יותר, שיש לבן יוצר מראה בהיר יותר, נאה יותר ואסטטי יותר במטבח. שיש לבן אינו בהכרח פרקטי פחות משיש כהה, והוא מעניק בכל זמן מראה נקי ובוהק למטבח.

כמובן, כאשר יוצרים מטבח עם שיש לבן, חשוב לשבור את הקו הלבן עם פריטים כהים או צבעוניים אחרים במטבח, על מנת שלא יצור מראה בוהק מידי ותחושה קרה מידי. אפשר לשבור את המראה של שיש לבן עם שימוש בעץ במטבח, או במתכת בעלת גוונים כהים. ניתן לשלב ארונות בצבעים שונים, וליצור מטבח יפהפה. לחצו לקריאה על סוגי שיש נוספים.