כורסאות לסלון שלכם

כל מה שצריך לדעת לפני שאתם קונים כורסא
קניתם ספה, אבל האם חשבתם לקנות גם כורסא? כורסא היא כמו ספה אישית, אבל בפועל, היא הרבה יותר מזה. כורסא היא מקום לשבת ולהתכרבל, מקום שעוטף אתכם בצורה שספה פשוט לא יכולה לעשות. אבל איך אפשר לבחור את הכורסא שמתאימה לכם? בואו נחשוב ביחד.

באיזה סגנון אתם רוצים את הכורסא?

יש כורסאות טלוויזיה, יש כורסאות שנשכבות, יש כורסאות עבור משרדים. בקיצור, כורסא לכל מצב. איזה מהן אתם מעדיפים? מה הכי נוח בשבילכם? האם אתם מעוניינים במשהו שבא עם הדום, או שנפתח למיטה? האם לבן הזוג שלכם יש דיעה בנושא?

בנוסף תנסו לחשוב, לא רק על הסגנון אלא גם על הצבע של הכורסא. כורסאות לא תמיד מגיעות בצבעים שהיינו רוצים, ובדרך כלל לכל סוג של כורסא יש רק שניים או שלושה צבעים שאפשר לבחור מהם. ובכל זאת, צבע הכורסא הוא דבר שעלול להשפיע מאד על השדר של החדר ועל התחושות שלכם כשאתם נמצאים בתוך החדר בו נמצאת הכורסא. לכן, כדאי לנסות לחשוב על הרהיטים שלכם, על איזה צבע ישתלב בצורה הטובה ביותר עם הריהוט הקיים. וגם – מה הצבע שאתם הכי אוהבים? אל תקנו כורסא בצבע שעושה לכם דכאון, גם אם הצבע מתאים בול לשאר הרהיטים.

מחיר הכורסא והאחריות עליה

לפני שאתם בוחרים כורסא, כדאי לכם להשוות את המחירים לא רק של הכורסאות אלא גם של החנויות השונות. יש פעמים ששתי חנויות מוכרות אותה כורסא. ההבדל הוא כמובן לא רק בחנות אלא גם במיקום ובקהל הלקוחות של אותה חנות. בכל מקרה, כדאי לכם לעשות סקר שוק לפני שאתם משלמים כסף עבור אף כורסא.
תשאלו גם על האחריות על הכורסא. האם יש אחריות שתקפה לפחות שנה אחת אחרי מועד הקנייה? זו שאלה שחשוב מאד לענות עליה לפני שאתם קונים כורסא חדשה.
אם אתם שוקלים לקנות כורסא, כדאי לעשות סקר שוק, להחליט איזו כורסא מתאימה לכם, ולא לשכוח לקבל תעודת אחריות!